Nasz asortyment chemii gospodarczej, to w pełni sprawdzone produkty zapewniające utrzymanie nieskazitelnej czystości, wykorzystywane w codziennym życiu.
Koncentrujemy się na sprzedaży produktów o ugruntowanej pozycji na rynku a tym samym cieszących się ogromnym zaufaniem klientów, gwarantując udane zakupy!

Spektrum prezentowanych u Nas produktów obejmuje cały zakres potrzeb w dziedzinie utrzymania czystości i zapewnienia higieny. Oferujemy środki chemii czyszczącej wszelkiego przeznaczenia, także wyspecjalizowane. Dalej sprzęt ręczny i maszyny do utrzymywania czystości oraz różnego rodzaju akcesoria. Oferując najlepsze produkty różnych renomowanych marek pragniemy realizować upodobania klientów wynikające z różnych doświadczeń, a także umożliwiamy poszukiwanie nowych lub alternatywnych rozwiązań na trudnej drodze walki o czystość i higienę.

Dążeniem Naszym jest spełnienie wszelkich oczekiwań klientów. W zakresie tym szczególną wagę przywiązujemy do szybkości realizacji zamówień - w miarę możności jeszcze w dniu złożenia zamówienia.

PRZYKŁADY OFEROWANYCH PRODUKTÓW W KATALOGACH:PW AURA
61-334 POZNAŃ
ul. Czernichowska 34
tel. 61-872-99-93
tel. 61-872-94-86
tel. 61-872-94-87
e-mail: biuro@pwaura.plNASI PARTNERZY


Copyright © AURA 2016

Projekt i wykonanie TKNET & EMKA-design.pl