Świadczymy dla Państwa usługi dostarczając również kwiaty. One towarzyszą nam przez całe życie. Wręczamy je w różnych okolicznościach i przy różnych okazjach. Zawsze budzą uśmiech, radość, tworzą dobrą atmosferę w stosunkach między ludźmi, umacniają przyjaźń i stanowią niezbędny dodatek do każdego pomieszczenia.

Projektujemy i wykonujemy dekoracje kwiatowe na każdą okazję i do każdego wnętrza - od bukietów okolicznościowych po scenografię kwiatową. Nasze aranżacje florystyczne tworzą wspaniałą oprawę specjalnych wydarzeń i pozytywnie wpływają na wizerunek naszych Klientów.

Artystyczne spojrzenie na świat roślin sprawia, że nasze dekoracje doceniło już wiele firm. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, a dzięki wiedzy i kreatywności jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zewnętrzny obraz firmy jest czymś bardzo istotnym. Aby nasi Klienci mogli go w sposób wyszukany podkreślić, proponujemy szeroką gamę koszy okolicznościowych, spożywczych. Gwarantujemy atrakcyjne, różne przedziały cenowe, całkowitą dowolność wyboru produktów oraz wykończenia. W aranżacji kosza zawsze służymy radą, pomocą, nabytym w tej dziedzinie doświadczeniem.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych przykładowych prac:PW AURA
61-334 POZNAŃ
ul. Czernichowska 34
tel. 61-872-99-93
tel. 61-872-94-86
tel. 61-872-94-87
e-mail: biuro@pwaura.plNASI PARTNERZY


Copyright © AURA 2016

Projekt i wykonanie TKNET & EMKA-design.pl